21. Brož Josef 1904-1980
olej na překližce, Provodín, sign zezadu, 40x60cm, rámováno 47x68cm, autorský štítek
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč