21. Domažlice
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: dřevoryt
Šířka: 30 cm, výška: 18 cm, rámování: 33 x 24 cm
Konec dražby: 23.06.2022 19:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč