116. Cesta
Autor: Jiří Hájek
(1923 Klabava, Rokycany - 1999)
signováno vpravo dole olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 95 cm, rámování: olištováno
Konec dražby: 28.01.2019 22:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 600 Kč