Cesta

Autor: Jiří Hájek
(1923 Klabava, Rokycany - 1999)

signováno vpravo dole olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 95 cm, rámování: olištováno

Konec dražby: 05.03.2019 19:07

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 600 Kč