243. Cesta
Autor: Jiří Hájek
(1923 Klabava, Rokycany - 1999)
signováno vpravo dole olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 95 cm, rámování: olištováno
Konec dražby: 10.02.2020 18:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč