21. M. Kozáková - Zátiší s dýní
Signováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1920
Šířka: 73 cm, výška: 58 cm, rámování: 63 x 77 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč