21. U vody

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 41 x 49 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 19:10 SEČ

Zbývá: 17d 8h 39m 32s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč