21. U vody
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 41 x 49 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč