21. Ulička
Papartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: lept
Šířka: 24,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 54 x 45 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč