210. Luční kvítí ve váze
Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 26 cm, rámování: 30 x 24,5 cm
Konec dražby: 13.09.2021 22:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč