149. Kateřinská ulice
Autor: Josef Vorel
(1897 - ?)
Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: akvarel
Šířka: 26 cm, výška: 19 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč