67. Podzim
Autor: Josef Vorel
(1897 - ?)
Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 08.11.2021 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč