9. Kráska a zvíře

Autor: Josef Matějka
(1881 Chlum (Plzeň-jih) - 1953 Blovice (Plzeň-jih))

nesignováno, majitel získal od autora, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, materiál: karton
Šířka: 17 cm, výška: 15 cm, rámování: 25,5 x 31 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč