113. Snídaně
Autor: Miroslava Zychová
(1945 Polička)
signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 12/50, volný list
Technika: suchá jehla
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: 34 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč