149. "Léto"
Autor: Jindřich Pileček
(1944 - 2002)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: lept, datace: 1971
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 36 x 31,5 cm
Konec dražby: 08.03.2021 22:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč