Dětský domeček

Autor: Jindřich Pileček
(1944 - 2002)

Signováno a datováno dole uprostřed tužkou, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: lept, datace: 1978
Šířka: 7 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 23,5 x 21,5 cm

Konec dražby: 01.03.2021 20:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč