Snové město

Autor: Jindřich Pileček
(1944 - 2002)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, , číslováno 88/100, paspartováno
Technika: lept
Šířka: 12,5 cm, výška: 9,5 cm, rámování: paspartováno

Konec dražby: 30.11.2021 19:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč