52. Loďka u břehu
Autor: Vilém Plocek
(1905 - 2001)
Signováno a datováno vpravo dole, papír fixovaný na dřevě, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: voskovaný papír, datace: 1983
Šířka: 35,5 cm, výška: 25,5 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 04.11.2020 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč