Loďka u břehu

Autor: Vilém Plocek
(1905 - 2001)

Signováno a datováno vpravo dole, papír fixovaný na dřevě, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: voskovaný papír, datace: 1983
Šířka: 35,5 cm, výška: 25,5 cm
Stav: mírně poškozená malba

Konec dražby: 04.11.2020 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč