Děti

Autor: Dagmar M. Boehmová
(1925 Mukacheve (Mukačevo) - ?)

signováno a datováno vpravo dole (rozená Rychlá), rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1946
Šířka: 47 cm, výška: 56 cm, rámování: 75 x 65 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 04.11.2020 20:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč