27. Abstrakce
Autor: Felix Šejna
(1909 - 1998)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou s věnováním od autora, paspartováno a zaskleno
Technika: ofset
Šířka: 40 cm, výška: 58 cm, rámování: 79 x 59 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč