Klid

Autor: Eva Brlicová Horníčková
(1941 Zlín)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno
Šířka: 15 cm, výška: 22 cm, rámování: 41 x 31 cm

Konec dražby: 04.11.2020 21:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč