Portrét chlapce

Autor: Jan Malý
(1898 Praha - 1954)

Rámováno, zaskleno, na reversu pozůstalostní razítko "Jan Malý"
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 20 cm, rámování: 28 x 25 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč