5. Potok v krajině

Autor: Alfred Wahlberg
(1834 Stockholm, Švédsko - 1906 Tranas, Švédsko)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu přípis, plátno na krajích reintoilováno, restaurováno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1857
Šířka: 102 cm, výška: 74 cm, rámování: 100 x 130 cm

Konec dražby: 30.11.2020 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč