2. Nedaleko Dordrechtu
Autor: Alfred Montague
(1832 Londýn, Velká Británie - 1883)
signováno vlevo dole, na reversu výstavní štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1860
Šířka: 76,5 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 65 x 89 cm
Konec dražby: 30.11.2020 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč