187. Tři grácie

Autor: Antonín Häusler
(1869 Praha - 1938 Praha)

signováno vpravo dole, datováno 1928, paspartováno, zaskleno
Technika: perokresba na kartonu, materiál: karton, datace: 1928
Šířka: 23 cm, výška: 34 cm, rámování: 50 x 40 cm

Konec dražby: 12.12.2018 21:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč