213. Die heilige Justina - XL Formát
signováno dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: mědirytina
Šířka: 35,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 86 x 68 cm
Konec dražby: 10.05.2022 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč