Portrét stařeny

volný karton
Technika: olej na kartonu, datace: 19. století
Šířka: 33,5 cm, výška: 43,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 23:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč