213. Portrét stařeny
volný karton
Technika: olej na kartonu, datace: 19. století
Šířka: 33,5 cm, výška: 43,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 23:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč