158. " Paní to je omyl, vzal jsem si jiný váleček, hned to předělám "

Autor: Václav Herink
(1955)

monogramováno vpravo dole, na reversu štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 23 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 33 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 21.01.2021 21:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč