52. " Paní to je omyl, vzal jsem si jiný váleček, hned to předělám "
Autor: Václav Herink
(1955)
monogramováno vpravo dole, na reversu štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 23 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 33 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 01.03.2021 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč