1. Cesta v krajině
Autor: Otto Odebrecht
(1833 Greifswald (Německo) - 1860 Düsseldorf (Německo))
signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na rámu autorský štítek, zdobený blondel rám
Technika: olej na plátně, datace: 1860
Šířka: 87 cm, výška: 55 cm, rámování: 73 x 105 cm
Konec dražby: 30.11.2020 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč