Chladná kodaň

Autor: Petersen

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popis, datováno
Technika: olej na plátně, datace: 1919
Šířka: 34,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 30 x 39,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 21:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč