8. Tančící společnost

Autor: E. Morelli

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 48 cm, rámování: 60 x 86 cm

Konec dražby: 30.11.2020 20:14 SEČ

Zbývá: 4d 20h 17m 45s

Vyvolávací cena: 4 500 Kč