Hejný Jiří - Tanečnice

na reversu výstavní razítka, paspartováno
Šířka: 28,5 cm, výška: 39 cm, rámování: pasparta
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 23:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč