176. Ranní plachtění
Autor: Jan Kalous
(1929 - 1976)
Signováno a datováno vlevo dole, PF 1968. rámováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1968
Šířka: 45 cm, výška: 24 cm, rámování: 29,5 x 50 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč