4. Cesta z lesa
Autor: ? Martinet
signováno a datováno vlevo dole, rentoaláž, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1896
Šířka: 54,5 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 50,5 x 63,5 cm
Konec dražby: 30.11.2020 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč