112. Holandští rybáři

Autor: Hans Hermann
(1858 - 1942)

Signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu, přiložen nákupní doklad z roku 1970 v hodnotě cca. 3000 německých marek.
Technika: olej na plátně
Šířka: 79,5 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 79,5 x 99,5 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 21.01.2021 20:46 SEČ

Zbývá: 2d 7h 51m 0s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč