Řezbář

Autor: Hedwig Casprzig
(1866 - 1958)

Signováno vlevo nahoře, rámováno a zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 34 cm, rámování: 36,5 x 38,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč