143. Dřevořezbař
Autor: Hedwig Casprzig
(1866 - 1958)
Signováno vlevo nahoře, rámováno a zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 34 cm, rámování: 36,5 x 38,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč