128. Smyslné Růže
Autor: Jean Martin
Signováno vpravo dole, na reversu autorský popisek, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 52 x 43,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč