271. Beethoven

Autor: Ernst Pickardt
(1876 Berlin - 1931 Berlin)

signováno vpravo dole v tisku, zaskleno a rámováno, rám opadaný
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: 31 cm, rámování: 43 x 35 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 09.12.2020 22:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč