271. Beethoven
Autor: Ernst Pickardt
(1876 Berlin - 1931 Berlin)
signováno vpravo dole v tisku, zaskleno a rámováno, rám opadaný
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: 31 cm, rámování: 43 x 35 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 09.12.2020 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč