Růže ve váze

Autor: Vladimír Fortin
(1923 Praha - 2005 ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 48,5 cm

Konec dražby: 13.09.2021 21:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč