Loď o 32 oknech

Autor: Jan Svoboda
(1957)

Signováno vpravo dole, na reversu štítek MK galerie Jihlava, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 65 cm, výška: 80 cm, rámování: 86 x 66 cm

Konec dražby: 21.01.2021 21:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč