2. Červený strom
Autor: Jan Svoboda
(1957)
Olištováno, signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 90,5 cm, výška: 105 cm, rámování: 106 x 91,5 cm
Konec dražby: 01.03.2021 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč