Vysočina - Velký formát

Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Šířka: 110 cm, výška: 56 cm, rámování: 73 x 123 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč