115. Hrad Pernštýn z nádvoří

Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1977
Šířka: 55 cm, výška: 100 cm, rámování: 111 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 19.09.2019 21:24 SELČ

Zbývá: 1d 5h 57m 32s

Vyvolávací cena: 4 500 Kč