121. Rybník v Nedvědici

Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 52 x 62 cm

Konec dražby: 19.09.2019 21:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč