126. Kytice
Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a razítko, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 49 x 39 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč