6. Květiny ve váze
Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1976
Šířka: 55 cm, výška: 90 cm, rámování: 103 x 68 cm
Konec dražby: 18.09.2019 19:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč