7. Žně na Žďársku
Autor: Alois Lukášek
(1911 Zlatkov - 1984 Nedvědice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno, rozměr 59 x 90 cm, rámováno 71 x 105 cm
Technika: olej na kartonu, datace: 1977
Konec dražby: 21.10.2019 19:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč