215. Dámy u břehu
Signováno dole uprostřed nečitelně, rámováno, zaskleno, na reversu popisek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 13 cm, rámování: 20 x 33 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč